Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

19. Cracovia Maraton z kranowianką
Data dodania 2022-04-25 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Wodociągi Miasta Krakowa S.A. były partnerem 19. Cracovia Maratonu – w dobrym klimacie. Za nami weekend pięknych sportowych rywalizacji, pełnych emocji, wrażeń, ogromnego wysiłku i sportowego ducha. Podczas tego dwudniowego wydarzenia zadbaliśmy o odpowiednie nawodnienie wszystkich zawodników. 

W sobotnim Mini Maratonie oraz Maratonie na Rolkach uczestnicy korzystali z wody z beczkowozów znajdujących się na mecie. Podczas niedzielnego maratonu zapewniliśmy wodę aż na ośmiu punktach nawadniania. Dzięki nowoczesnym nalewakom podłączonym bezpośrednio do naszych hydrantów w błyskawicznym tempie napełnialiśmy wodą papierowe kubeczki.

 
ręka trzymająca kubek z wodą
 
W biegach  brali udział również zawodnicy z naszej drużyny „Biegamy z kranowianką”. Każdy z nich miał swój indywidualny sukces, a jeden z biegaczy zdobył trzecie miejsce w swojej kategorii wiekowej podczas Mini Maratonu.

W całość imprezy zaangażowani byli także nasi pracownicy, począwszy od zapewnienia wody na trasie, pomocy przy koordynacji punktów odżywiania/odświeżania z dobrą wodą prosto z kranu, na kibicowaniu skończywszy! Nie zabrakło też naszej wodociągowej maskotki Kropelki, która wzbudzała wiele pozytywnych emocji i dopingowała maratończyków.
 
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w to ogromne przedsięwzięcie, a biegaczom, bez względu na wynik serdecznie gratulujemy!

W Krakowie biegamy z kranowianką!