Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Ruszają zapisy na zajęcia z edukacji ekologicznej
Data dodania 2017-09-01

W najbliższy poniedziałek, 4 września, ruszą zapisy na kolejną edycję zajęć edukacyjnych, prowadzonych przez Wodociągi Krakowskie. Od tego dnia można będzie dokonywać rezerwacji na stronach internetowych poszczególnych programów.

Obydwa projekty są już dobrze znane kadrze pedagogicznej krakowskich szkół i przedszkoli. Co roku cieszą się rosnącą popularnością, dlatego wszystkich zainteresowanych udziałem zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych im poświęconych.

 Akademia Kropelki

„Akademia Kropelki” to warsztaty ekologiczne, przeznaczone dla uczniów klas I-III krakowskich szkół podstawowych. Podczas zajęć poruszane są ważne tematy dotyczące ochrony środowiska naturalnego ze szczególnym uwzględnieniem zasobów wodnych. Program warsztatów, regulamin uczestnictwa, galerię zdjęć i kalendarz rezerwacji można znaleźć stronie Akademii  www.akademiakropelki.krakow.pl

 Wędrówki Kropelki

„Wędrówki Kropelki” to interaktywne przedstawienie teatralne skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym. Forma zabawy i towarzysząca jej muzyka na żywo pozwalają maluchom zrozumieć podstawowe informacje z zakresu ochrony środowiska. Więcej szczegółów i możliwość rezerwacji w kalendarzu na stronie internetowej www.wedrowkikropelki.pl

Oferta edukacyjna Wodociągów Krakowskich już niebawem, wzbogacona zostanie o program skierowany do młodzieży w wieku 12-16 lat, a poświęcony tematyce odprowadzania i oczyszczania ścieków.

Wszystkie programy są dla uczestników całkowicie bezpłatne. Rezerwacja możliwa jest wyłącznie przez odpowiednie formularze na stronach internetowych programów edukacyjnych.