Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Statuetka „Serce za serce” dla Wodociągów Miasta Krakowa
Data dodania 2019-06-24

23 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie odbył się „26 Jubileuszowy Integracyjny Festyn dla Dzieci”. Podczas wydarzenia Fundacja Prometeusz Pro Publico Bono przyznała statuetki „Serce za Serce”. Wśród wyróżnionych znalazły się Wodociągi Miasta Krakowa.
 
W ramach wydarzenia odbyła się charytatywna impreza pt. „Witajcie wakacje”. Dzieci miały szansę zaprezentować swoje umiejętności i wykazać się w różnych konkursach, grach i zabawach. Każdy uczestnik otrzymał upominek, a zwycięzcy – nagrody.
 
Fundacja uhonorowała także swoich dobroczyńców, którzy każdego dnia wspierają ludzi w trudnej sytuacji życiowej. Rozdano pamiątkowe statuetki i dyplomy. Wyróżnienie dla najbardziej zasłużonych dla fundacji odebrał Piotr Ziętara – Prezes Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa.
 
 
Fundacja Prometeusz Pro Publico Bono prowadzi działalność charytatywną w kraju i za granicą na rzecz osób w różny sposób dotkniętych przez los. Ze szczególną uwagą opiekuje się dziećmi niepełnosprawnymi, z myślą o nich organizuje liczne akcje charytatywne. Ponadto, popiera, popularyzuje i aktywizuje polską naukę, kulturę i sztukę oraz promuje młode talenty.