Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Wodociągi Miasta Krakowa na XXIV Międzynarodowej Konferencji Naukowej w Krynicy Zdrój
Data dodania 2019-10-18

W dniach 16-18 października w Krynicy Zdrój odbyła się XXIV Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Zarządzanie restrukturyzacją. Innowacyjność i konkurencyjność w obliczu zmian”. Drugiego dnia, podczas Panelu Praktyków, wystąpił Piotr Ziętara – Prezes Zarządu Wodociągów Miasta Kraków.
 
Tegoroczna konferencja miała na celu przeprowadzenie szerokiej i wieloaspektowej dyskusji, wskazującej jak kreować innowacyjność przedsiębiorstw, aby stymulować wzrost ich konkurencyjności i stwarzać korzystne warunki do spełniania oczekiwań ich klientów. Formuła konferencji oparta była na połączeniu osiągnięć środowiska akademickiego z doświadczeniami środowiska biznesowego, a także na konfrontacji doświadczeń polskich z doświadczeniami przedstawicieli innych krajów.
 
Od 2007 roku stałym punktem programu konferencji jest „Panel Praktyków”. Tegoroczny panel pt. „Pragmatyka restrukturyzacji – Innowacyjność i konkurencyjność w obliczu zmian” miał charakter dyskusji moderowanej, której uczestnikami było szerokie grono przedstawicieli biznesu. W panelu wziął udział Piotr Ziętara – Prezes Zarządu Wodociągów Miasta Kraków. Tematyka dyskusji nawiązywała do istotnych wyzwań restrukturyzacyjnych, przed którymi stają współczesne przedsiębiorstwa. W konferencji uczestniczyli również prof. dr hab. Jan Białczyk - Przewodniczący Rady Nadzorczej Wodociągów Miasta Krakowa oraz Janusz Wesołowski – Wiceprezes Zarządu Spółki.

W przyszłym roku odbędzie się jubileuszowa, XXV edycja Międzynarodowej Konferencji Naukowej organizowanej przez Katedrę Ekonomiki i Organizacji Przedsiębiorstw Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.