Menu mobile

Aktualności
Bądź z nami na bieżąco

Powrót do strony głównej

Międzynarodowy Kongres Open Eyes Economy Summit
Data dodania 2023-11-12 Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

21 i 22 listopada już po raz kolejny dobra woda prosto z kranu zagości na Międzynarodowym Kongresie Open Eyes Economy Summit w Centrum Kongresowym ICE Kraków. Nie zabraknie też naszego głosu w dyskusji o ważnych tematach.

Międzynarodowy Kongres Open Eyes Economy Summit to jedyny w swoim rodzaju kongres ekonomiczny, który udowadnia, że biznes i gospodarka nie tylko mogą, ale powinny opierać się na wartościach społecznych. Poprzez interdyscyplinarny program, znane autorytety, żywą formułę konfrontującą różne punkty widzenia, Kongres z roku na rok wzmacnia swoją pozycję ważnego wydarzenia krajowego i międzynarodowej wizytówki Krakowa. 

WMK_OEES_23_partnerzy (190.49KB, PNG)
Głos w dyskusji
Energia społeczna, sztuczna inteligencja, transformacja energetyczna, sytuacja samorządów, raportowanie ESG i bezpieczeństwo zdrowotne to główne tematy tegorocznego kongresu OEES. Hasło przewodnie ósmej jego edycji brzmi „OEES – generator energii społecznej”. W sesji specjalnej „Triple Helix: nauka, biznes i administracja dla procesu innowacyjności” weźmie udział Piotr Ziętara, Prezes Zarządu Wodociągów Miasta Krakowa. 

Kranowianka na kongresie
Od kilku lat organizatorzy kongresu stawiają na kranówkę, promując tym samym zdrowy i ekologiczny styl życia. 
Kranowianka jest poddawana rygorystycznym testom jakości i spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa. Woda z kranu jest także tańsza i mniej obciążająca środowisko niż woda butelkowana. Dobra woda prosto z kranu będzie dostępna na scenach kongresu, a uczestnicy wydarzenia będą mieli do niej dostęp w strefie cateringowej oraz z rollbaru w wersji gazowanej i schłodzonej. Do tego rozdamy 1000 eko bidonów.

Do zobaczenia na kongresie!