Menu mobile

Wędrówki Kropelki

Powrót do strony głównej

Wędrówki Kropelki Cofnij Rozmiar czcionki Drukuj

Wędrówki Kropelki

 
W roku szkolnym 2015/2016 rozpoczęliśmy nowy projekt edukacji ekologicznej dla dzieci w wieku przedszkolnym. Formą przekazu jest interaktywne przedstawienie edukacyjne „Wędrówki Kropelki”, które poprzez zabawę wprowadza dzieci w zagadnienia związane z ochroną akwenów wodnych i ich otoczenia, a także uczy racjonalnego gospodarowania zasobami naturalnymi. Dzięki bezpośredniemu udziałowi w przedstawieniu, dzieci poprzez zabawę przekonują się, jak złożonym procesom poddawana jest woda, z której korzystają mieszkańcy Krakowa. Przewodnikami po świecie wodociągowym są aktorzy, którzy wcielają się w role sympatycznego Dziadka Tadka i jego ciekawskiego wnuczka Olka. Projekt kierowany jest do przedszkoli z województwa małopolskiego, dla zorganizowanych grup liczących od 10 do 25 przedszkolaków w wieku 4-6 lat, pod opieką wychowawców.

UWAGA! Z powodu panującej sytuacji epidemicznej zapraszamy przedszkolaki już nie do Centrum Edukacji Ekologicznej na Bielanach, ale do Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora 13, gdzie na jakiś czas przeniesie się wodociągowe przedstawienie dla najmłodszych.  

Zapisy na zajęcia na styczeń i luty 2022 roku, ruszą w piątek, 17 grudnia o godzinie 8.00.Zgłoszeń należy dokonywać elektronicznie na stronie „Wędrówki Kropelki”.
 
Screen strony głównej przedstawienia edukacyjnego Wędrówki Kropelki.